eski tarihi doğal taş değirmen
Anadolunun Konya iline bağlı Bozkır ilçesi, Dereköy de Bozkır yöresine ait, odun ateşinde taş fırında (kara fırın) kavrulan susamlar doğal taş değirmende Çavuşoğlu Bozkır Tahini oluyor.Katkısız ve doğaldır, sadece susamdan üretilir.

corona virüs covit-19 la mücadelede evde kalalım, virüs gücünü temastan alıyor.
corona virüs covit-19 la mücadelede evde kalalım, virüs gücünü temastan alıyor.Bizde çavuşoğlu bozkır tahini olarak, gelen misafirlerimize bozkır tahini ikram etmeyi bu zorlu süreç geçinceye kadar sizlerin sağlını düşünerek iptal ettik.şimdi evde kalma zamanı, hayat eve sığar, size söz biraz sabırlı olalım, yine bugünler gelecek, yine özgür olacağız, yine Bozkırlarda gezip dolaşağız, şimdi sabır zamanı…
doğal değirmen satılık
satılık doğal değirmen taşı, doğal tahin taşı, taş değirmenler için taşlar, dökme taş değildir, doğal dağdan kesme taştır. ebatlar için resideki numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz.tahinin anavatanı bozkırdan değirmen taşları.
ÇÖREKOTU: karacaot diye anılan peygamber efendimiz ölümden başka herşeye şifadır, dediği baharat gurubunda yer alır.
çavuşoğlu bozkırımın kaliteli tahini
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin imalatçısı turgutlar tahin gıda
doğal ve katkısız Bozkır Tahini
Bozkır tahini, Bozkırlı Çavuşoğlu markasıdır.
satılık değirmen taşı, doğal değirmen taşları, tahin değirmeni, taş değirmen
satılık doğal değirmen taşı, doğal tahin taşı, taş değirmenler için taşlar, dökme taş değildir, doğal dağdan kesme taştır. ebatlar için resideki numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz.tahinin anavatanı bozkırdan değirmen taşları.
çavuşoğlu helva bozkır tahini bozkırım tahini
tahinli helva çavuşoğlu helva
Çifte kavrulmuş Bozkır Tahini
Bozkır tahini, yıllardır katkısız ve doğal olarak sadece susamın kara fırınlarda odun ateşinde kavrularak, doğal taş değirmenlerde öğütülerek hiçbir katkı maddesi karışmadan sadece susamın doğal tadıdır. Bozkır tahini , tahan, kara dahan gibi isimlerlede anılır.Bozkır tahini diğer ismi çifte kavrulmuş tahindir. Bozkır tahini Bozkırda Bozkır çikolotasıdır.
Bozkır tahini odun ateşinde.
ardıç odunu bozkır tahinine kattığı muhteşem lezzeti ile bilinir, ardıç odunu satıcıları irtibata geçebilir.
Bozkır Tahini Çavuşoğlu
Bozkır Tahini pet ambalaj
doğal değirmen taşları
satılık doğal değirmen taşı, doğal tahin taşı, buğday öğütme, un öğütme, susam öğütme, tahin öğütme, yarma öğütme, gavut öğütme, değirmen taşları, değirmen taşları doğaldır, dökme taş değildir.
Bozkır tahininde kalite ve damak tadı bu kutuda.Güzel Bozkırım, Güzel Konyamın güzel tahini.Bozkırım
katkısız ve doğal Bozkır tahini bu kutuda
odun ateşinde Bozkır tahini kara fırın
odun ateşinde kara fırında Bozkır tahini için susamın kavurma işlemi
değirmen taşı
doğal taş değirmen, Bozkır tahini

tahin, bozkır tahini, kepeksiz tahin, tahin,

Bozkır lokumu, Bozkır tahinli lokumu, Çavuşoğlu tahinli lokum, Çavuşoğlu güllü lokum, Çavuşoğlu Bozkır tahini en güzel Bozkır hediyesidir.

Bozkır tahini

Bozkır tahini ve Bozkır pekmezi

Bozkır tahinli lokumu, Güllü Bozkır Lokumu, Tahinli Bozkır lokumu.

tahinli lokum

Bozkır tahinli lokum

Bozkır tahini Çavuşoğlu Tahin üretiminde hiçbir katkı maddesi bulunmadığı için lokuma bozkır tahini kattık ve Çavuşoğlu Bozkır lokumunda glikoz, tatlandırıcı ve renklendirici kullanmadık Bozkır, Akkise, Seydişehir ve suğla civarının pancarından üretilen konya şekeri kullanılmıştır.Çavuşoğlu Bozkır lokumu katkısız ve doğal olarak misafirlerinize en güzel ikramdır.Çavuşoğlu Tahinli Bozkır Lokumu en güzel Bozkır hediyesidir.çavuşoğlu lokum

Bozkır tahini Çavuşoğlu Tahin üretiminde hiçbir katkı maddesi bulunmadığı için lokuma bozkır tahini kattık ve Çavuşoğlu Bozkır lokumunda glikoz, tatlandırıcı  kullanmadık Bozkır, Akkise, Seydişehir ve suğla civarının pancarından üretilen konya şekeri kullanılmıştır.Çavuşoğlu Bozkır lokumu katkısız ve doğal olarak misafirlerinize en güzel ikramdır.Çavuşoğlu Tahinli Bozkır Lokumu en güzel Bozkır hediyesidir.Çavuşoğlu Güllü Lokum.

tahinli bozkır lokumu

bozkır tahini lokumu Güllü lokum Bozkır hediyesi, yöresel köy ürünleri, diğer doğal köy ürünleri için sipariş hattından bilgi alabilirsiniz…0 530 395 42 40   Çavuşoğlu tahin, Çavuşoğlu Bozkır tahini, Çavuşoğlu Bozkır tahinli Lokum ve Çavuşoğlu güllü lokum Bozkırdan dostlarınıza en güzel Bozkır hediyesidir.Çavuşoğlu tahinli lokum hiçbir gıda katkı maddesi ve koruyucu içermez, Bozkır Tahini lokumda birleşti.

Bozkır lokumları

bozkır tahinli lokum, tahinli lokum

amcam tahinli lokumu çok sevdi


bozkır tahinli lokum, tahinli lokum

bozkır tahinli lokum, tahinli lokum


ardına bakma yolcu…vakit ayrılık vakti… Bozkıra veda, Bozkır tahini ve Köpük helvaya veda

www.turgutlartahin.com     lütfen yukardaki adres çubuğuna yazarak açın. 

bozkır tahini, tahin resimleri, çifte kavrulmuş tahin, çavuşoğlu tahin-turgutlar

kepekli tahin, kepeksiz tahin

tahin, bozkır tahini

Bozkır tahini resimleri, bozkır tahini hatırası, bozkır hatırası, çifte kavrulmuş tahin, değirmenimize gelen misafirlere bozkır tahin ikramı.Bozkır lokumları.Köpük helva, köpüklü helva, köpük helvası, ahırlı köpüğü, ahırlı köpük helvası gibi isilerle anılan, şeker, glikoz, çöğen suyu, ve su ilave edilerek yapılan yöresel bir tatlıdır.Bozkır tahini ile tabakta karışımı çok mükemmel bir lezzettir.

ağır misafirlerimiz bozkır tahinini çok sevdi..çavuşoğlu tahin
bozkır logosu, bozkır tahini
Bozkır logosu, Bozkır tahini
bozkır tahini, bozkır pekmez ve köpük helvası
yolcularımız bozkır tahini ni çok sevdi…afiyet olsun
tahin, çifte kavrulmuş tahin
bozkır tahini
Bozkır Tahini – kepekli pet ambalajda. brüt 1kg, net 930 gr
kepekli tahin
bozkır tahini kepekli tahin
bozkır, dereköy tahin ikramı, misafirlerimize afiyet olsun
bozkır tahini, tahinli kahvaltı
güzel bir bozkır kahvaltısı..buyrun…bekleriz
tahin yada susam değirmeni kurulumu; başlangıç aşaması, Doğal değirmen taşları, taş değirmen taşlarımız tamamen doğal taş ocaklarından kesilip, torna ile işlenip tahin, beyaz tahin, bozkır tahini, çifte kavrulmuş tahin, haşhaş, haşhaş ezmesi, susam ezmesi, susam, baharat, leblebi, hardal gibi ürünleri öğütmeye hazır hale getirilir. susam öğütme taşları, tahin değirmeni olarak da anılır.susam iki taşın arasında ezilerek sıvı hale yani tahin haline gelir.
Değirmen taşları ocaktan kesilir, dökme değirmen taşları ile kıyaslamayın, doğal dağdan kesme taştır. tahin değirmeni, buğday değirmeni, bulgur değirmeni, baharat değirmeni, haşhaş değirmeni, susam değirmeni gibi çeşitli öğütme işlerinde kullanılır. belirli ebatlarda değirmen taşlarımız mevcuttur. tahinin anavatanı bozkırdan doğal değirmen taşları